Aktualności

Światowy Kongres Księgowych - Rzym 2014

W Światowym Kongresie Księgowych, który odbędzie się w dniach 10-13 listopada 2014 r. w Rzymie udział biorą przedstawiciele Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Trzeciego dnia Kongresu w sesji pt. Kodeks etyki – kształtowanie zachowań, jako prelegent, na zaproszenie organizatorów, wystąpi prof. Anna Karmańska – przewodnicząca Komisji Etyki SKwP. Zapraszamy do zapoznania się z programem Kongresu

więcej »

Czy jesteś wyczulony na oszustwo?

Zawodowy księgowy, wykonujący wolny zawód, powinien posiadać umiejętność zadawania właściwych pytań i uzyskiwania na nie kluczowych informacji podczas rozmowy. Czy twoje umiejętności są na takim właśnie poziomie?
Dowiesz się tego z naszego quizu wyczulenia na oszustwo. Zapraszamy!

więcej »

Dobra strona technologii

Coraz większa popularność smartfonów i tabletów niewątpliwie wpływa na to, że firmy chętniej wdrażają rozwiązania oparte na chmurze. Niezależnie od tego czy firma jest duża, czy mała, możliwość bezpiecznej pracy w każdym czasie, w każdym miejscu i z każdego urządzenia staje się normą.

więcej »

Rozliczenia w grupie – skutki podatkowe i księgowe

Zapraszamy do udziału w konferencji Rozliczenia w grupie – skutki podatkowe i księgowe, która odbędzie się - pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - 27 października br. w hotelu Mercure Centrum przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie.

więcej »

VI FORUM FINANSÓW PUBLICZNYCH

Miesięcznik „Finanse Publiczne” zaprasza na konferencję dla służb finansowo-księgowych jednostek sektora finansów publicznych pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, która odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2014 r. w Toruniu.

więcej »

Polecamy

    • Zamknięcie Roku 2014